NBA Turkey
Uygulamalı Dış Ticaret Eğitimi
  • katılımcı yorumları
  • egitim videoları
  • egitim fotoğrafları
  • referanslar

Eğitime Kayıt

Eğitim Konusu :
   
İletişim Bilgileriniz :
Adı Soyadı :
E-posta Adresi :
Cep Telefonu :
 

 

Lütfen güncel ve sürekli kontrol ettiğiniz bir e-posta adresi yazınız. Başvurduğunuz eğitim programı hakkında detaylı bilgilendirme e-posta adresinize 24 saat içinde gönderilecektir.

Kayıt Hakkında

*** Ön Kayıt için yukarıda yer alan formun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Kesin Kayıt alınabilmesi için eğitim ücretinin aşağıda belirtilen banka hesabına eğitim tarihinden en geç 5 gün önce yatırılması gerekmektedir.

*** NBA Turkey (National Business Academy) eğitim ve seminerlerin yerlerini, tarihlerini ve konuşmacılarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*** Katılımcılarımız eğitim tarihinden en geç üç (3) gün önce kayıt iptali talebinde bulunursa kendilerine %50 kesinti ile geri ödeme yapılacaktır. Eğitim ve seminerlerin NBA Turkey tarafından iptal edilmesi durumunda ise alınan tüm ödemeler için %100 iade işlemi yapılacaktır.

*** Program başladıktan sonra katılım sağlanamayan derslerin katılımcılar tarafından takip eden ilk dönemde alınmaması halinde sonraki dönemler için yapacakları telafi talepleri kurumumuzun takdirinde değerlendirilecektir. Sınırlı bir kontenjan dahilinde ve senenin belirli dönemlerinde yapılıyor olması sebebi ile Akreditif Semineri ve GMS Hazırlık Kurslarında telafi imkanı bulunmamaktadır.

Hesap Bilgileri:

Kurum: Eksporto Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Banka: Garanti Bankası
Şube: Esentepe Şubesi (Şb. Kodu: 347)
Hesap No: 6298717 (TL Hesabı)
IBAN: TR61 0006 2000 3470 0006 2987 17

 

National Business Academy "Eksporto Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi'nin" eğitim markasıdır.

Linked In
Flicker
YouTube
Twitter
Facebook

National Business Academy (NBA Turkey)
Orjin Maslak İş Merkezi, Eski Büyükdere Cad.
No: 27, Zemin Kat No.42 Maslak Sarıyer, İstanbul