NBA Turkey
Uygulamalı Dış Ticaret Eğitimi
  • katılımcı yorumları
  • egitim videoları
  • egitim fotoğrafları
  • referanslar

"DIŞ TİCARET KURSU" Sertifika Programı"DIŞ TİCARET UZMANLIĞI" Sertifika Programı


Her ay düzenli olarak tekrarladığımız Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programında Dış Ticaretin tüm inceliklerini öğrenerek iş hayatına güvenle adım atacaksınız. Artık temas halinde olduğunuz kişi ve kurumlar sizi değil, SİZ ONLARI YÖNETECEKSİNİZ..! Bunu size garanti ediyoruz..

 

Bu Eğitim Meslek Hayatınızın "EN DEĞERLİ YATIRIMI" Olacak...


Katılımcılarımızdan:

Bilgi düzeyimde ve bakış açımda eğitimden önce siyah şuan beyaz kadar fark var. Arkadaşlar işe yine girmiştim.Yeni başlayanlar bilirler emin olamadığınız konuda her zaman suskun kalırsınız ama çoğu kişinin tam olarak bilmediği bir konu hakkında rahatça konuşursanız sizin farkınız hemen hissedilecektir buda kişide kendine müthiş bir güven oluşturacaktır. Bana en çok kattığına inandığım şeyin edindiğim bilgi birikiminden kaynaklanan kendime güvendir. Herkesten bir adım önde olmak ve kariyerinize başlamak için burası başlangıç yeridir. Benim hayatımda böyle oldu...Fatih ÇEBİ / Tepe Akfen Yatırım İnş.

 

Yüksek Standartlarda Eğitim Kalitesi

NBA Turkey, Ekonomi Bakanlığı tarafından ONAYLI bir eğitim kurumudur.


Uygulamalı Dış Ticaret Kursu

  • Öğrencilerimiz eğitim boyunca dış ticaretin temel prensiplerini, bu alanda kullanılan terminolojiyi ve operasyon sürecini öğreniyorlar. Sonrasında gerçek Akreditifler üzerinden bütün dış ticaret belgelerini bizzat hazırlıyorlar. Böylelikle yaptıkları ithalat ve ihracatlarda hizmet aldıkları nakliyeciler, gümrükçüler ve bankalarla aynı dili konuşabilme ve onları kontrolleri altında yönetebilme becerisi kazanıyorlar.

  • İlerleyen haftalarda da onlara ellerindeki iş fikrini hayata geçirebilmek ve "nakde çevirebilmek" için günümüz iş dünyasına uyarlanmış stratejik pazarlama ve satış tekniklerini öğretiyoruz. Yaptığınız iş planını uygularken sizi rakiplerinizden ayıracak ve onlara üstünlük kurmanızı sağlayacak başarısı kanıtlanmış yepyeni taktikleri sizlerle paylaşıyoruz.

  • Son bölümde de katılımcılarımız artık dış ticaret, pazarlama ve satış konusunda sahip oldukları güçlü silahlarla rekabetin çok acımasız olduğu yurtdışı pazarına kendilerinden emin olarak giriş yapmış oluyorlar. E-dış ticaret uygulamaları aşamasında öğrencilerimiz elektronik ortamda alıcılara ulaşarak verdikleri satış tekliflerini işe çevirecek teknikleri kullanmaya başlıyorlar.


“UYGULAMALI DIŞ TİCARET KURSU” Sertifika Programı

Çalışma Modeli : Programlarımız sadece kurum içi eğitim olarak sunulmaktadır. Açık sınıf eğitimi yapılmamaktadır.
Eğitim Günleri : Eğitim danışmanlarından bilgi isteyiniz...
Eğitim Ücreti : Teklif isteyiniz...

 


HEMEN KAYIT OL..!

Kaybedecek zamanınız yok. Siz hala düşünürken rakipleriniz kazanmaya devam ediyor. ACELE EDİN.!

Adınız ve Soyadınız :
E-posta Adresiniz :
Cep Telefonunuz :
Linked In
Flicker
YouTube
Twitter
Facebook

National Business Academy (NBA Turkey)
Orjin Maslak İş Merkezi, Eski Büyükdere Cad.
No: 27, Zemin Kat No.42 Maslak Sarıyer, İstanbul